Naujienos

Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Tapybos katedros vedėjos Prof. Aušros Vaitkūnienės personalinė paroda „Žiemos splinas“

Virtualioje VDA Kauno fakulteto tapybos katedros galerijoje „PA” paroda veikia nuo gruodžio 19 d.

Paroda „Jauna Kauno tapyba’20“

Šių metų vasario 11 d., antradienį, 17 val. VDA galerijoje „Akademija” (Pilies g. 44, Vilnius) atidaroma paroda „Jauna Kauno tapyba’20“, kurią organizuoja VDA Kauno fakulteto Tapybos katedra. Plačiau apie parodą.

PARODA VEIKS: vasario 11 – 29 d.

VIETA: VDA galerija „Akademija” (Pilies g. 44, Vilnius).PARODOS DALYVIAI: Lukas Marciulevičius, Sandra Kvilytė, Indrė Mikašauskaitė, Romanas Togobickij, Akvilina Šimkevičiūtė, Medeinė Revuckaitė, Vytenis Mikulevičius, Kristina Čivilytė, Sonata Riepšaitė, Ligija Krištaponytė, Jūratė Jakštienė, Samanta Augutė, Li Shengfeng, Rūta Paleckaitytė, Adelė Urbanavičiūtė.

Virtuali tapybos galerija PA dalyvauja GWK 19


VDA Kauno fakulteto Tapybos katedra kviečia susipažinti su šiuolaikinės tapybos tendencijomis virtualioje erdvėje, kur jaunieji tapytojai žengia pirmuosius žingsnelius profesionaliosios kūrybos link.

Dalyvauja Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Tapybos katedros studentai ir dėstytojai.

LAIKAS: gegužės 10 d., penktadienis, 16 – 21 val.
VIETA: 202 auditorija, VDA Kauno fakultetas, Muitinės g. 4.

Galerijos pristatymas Meno parke

LAIKAS: vasario 28 d., ketvirtadienį, 18 val.
VIETA: galerija „Meno parkas“, Rotušės a. 27, Kaunas.

#VDAKF Tapybos katedra pristato savo virtualią galeriją PA.
Žodis „pa“ – prancūzų baleto terminologijoje žodžio „pas“ tarimas reiškia žingsnį, žingsnelį – yra pasirinktas simboliškai, kadangi šios virtualios platformos vienas iš tikslų yra ne tik suteikti studentams (-ėms) galimybę ir prieigą pristatyti savo kūrybą, bet ir ugdyti gebėjimus tai daryti profesionaliai. Virtuali platforma taps pirmuoju žingsniu studentams pristatant savo kūrybą.

Tapybos katedra: https://www.facebook.com/groups/504441102920297/

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top